Naszym sztandarowym produktem są drzwi wejściowe dębowe firmy DOORSY.

DOORSY to nowoczesna firma oferująca produkty najwyższej jakości przy zachowaniu umiarkowanych cen. W ofercie DOORSY znajdą Państwo drzwi dębowe o różnej grubości skrzydeł od 63mm przez 70mm aż do 90mm. Bogata kolorystyka i szeroka gama modeli pozwalają dobrać drzwi do każdego budynku. Duży asortyment akcesorii pozwala doposażyć drzwi w najbardziej wygodne rozwiązania.

POBIERZ PEŁEN KATALOG

Miło jest nam poinformować o  w wprowadzeniu do sprzedaży drzwi zewnętrznych drewnianych dwukolorowych renomowanego producenta stolarki okienno-drzwiowej DOOR'SY.
Estetyka wyrobów oferowanych na rynku zmienia się niezwykle dynamicznie, stąd też firma DOOR'SY wzbogaciła swoją ofertę o drzwi nowoczesne, wyznaczające nowe trendy wśród wzornictwa drzwi.
Drzwi dwukolorowe dostępne są w linii  drzwi pasywnych TermoPlus+, w szerokiej gamie farb lazurujących oraz w wielu kolorach z palety RAL.
Przykłady zestawień kolorystycznych:
     

Drzwi zewnętrzne pasywne linii TermoPLUS+  firmy  DOOR'SY


 Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę modeli i kolorów drzwi zewnętrznych dębowych DOOR'SY.

Standardowa kolorystyka drzwi to: szeroka gama farb lazurujących oraz wiele kolorów z palety Ral, jak np. antracyt. Ponadto  drzwi mogą być wyposażone w wysokiej jakości antaby. Drzwi zewnętrzne DOORSY są odpowiednie zarówno do tradycyjnych konstrukcji domów, jak również do domów nowoczesnych. O niepowtarzalności tych drzwi decyduje ich grubość (jedna z największych na rynku - 90 mm), która zapewnia wysoką izolację od zimna, posiadając dodatkowo klasę antywłamaniową RC-2 w trzecim standardzie wyposażenia. Drzwi nowoczesne wyposażone są w trzykomorowy czteroszybowy pakiet szybowy bezpieczny lub antywłamaniowy P4, który wedle wymagań klienta jest piaskowany lub stanowi szkło weneckie.


Uwaga! Wszystkie drzwi są kompletnie wyposażone we wkładki i klamki włącznie.

Wszystkie drzwi nowoczesne jednoskrzydłowe w III standardzie wyposażenia, występują jako Antywłamaniowe Drzwi Drewniane i posiadają klasę antywłamaniowości RC2.

Uwaga!
- wszystkie drzwi z inoxem jednostronnym, posiadają drugą stronę płaską
- antaby za dopłatą

Drzwi ramowo-płycinowe DOOR'SY

Drzwi ramowo - płycinowe to połączenie klasycznych drzwi z nowoczesnym wzornictwem. Ten rodzaj drzwi dostępny jest w dwóch standardach wykończenia.
Wysoka jakość wykonania w połączeniu z wytrzymałą i współczesną formą stanowi interesującą alternatywę dla klasycznych i nowoczesnych modeli drzwi.

           

Drzwi ramowo -szkieletowe DOOR'SY.

Drzwi ramowo -szkieletowe charakteryzują się klasyczną i bardzo wytrzymałą konstrukcją. Drzwi dostępne są w dwóch standardach wykończenia. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z wytrzymałą i klasyczną formą stanowi alternatywę dla nowoczesnych modeli drzwi.
    
Drzwi RETRO DOOR'SY


Drzwi zewnętrzne dębowe RETRO to drzwi dla miłośników klasycznego piękna. Detale w większości wykonywane są ręcznie, stąd niepowtarzalność wzorów i modeli, będące gwarantem wyjątkowości każdego produktu. Ornamentyka nawiązuje do najlepszych klasycznych wzorów, zaadoptowanych do teraźniejszych trendów. Charakterystyczne detale w postaci listew ozdobnych wyróżniają oferowane przez nas drzwi pośród wielu podobnych na rynku.

            


Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się